Rahkshi lady Zsolith

8. října 2018 v 8:00 | 4kocour4 |  Moje Výtvory
Tak je to tady...Co? Eh...Vlastně nic co by stálo za zmínku...But who gives a F, I like it xD
Takže, to je ona? Kdo? Zsolith přece! Někde asi rok zpátky jsem četl v diskuzi jak postavit female Bionicle že na internetu je až moc klonů Lynny (Nejslavnější Rahkshi lady Moc)...a to mi pořád znělo v hlavě...Takže abych na to nepřímo odpověděl, postavil jsem si vlastní! xD
Taky jsem už dlouho chtěl použít fialovej balljoint socket jako oči pro Rahkshi xD
C.Č.


Pohled ze strany...
Na počátku časů, když ještě Bratrstvo Makutů pod vedením Miserixe bylo věrné své Povinnosti tvořit Rahi neexistovalo nic jako Rahkshi. Makutové tehdy nebyli obávaná temná stvoření zručná v několika stylech bojech, ale jen skupina velice mocných bytostí, které jako takové byly schopny samy sebe efektivně bránit, ovšem již né tolik své výtvory. Navíc, neustále odrážení nájezdů vás zdržuje od práce...
Rozhodlo se tedy že Bratrstvo si stvoří vlastní vojsko, nebo spíš gardu. Nejdřív se pokoušeli stvořit Rahi, z čehož vznikl například nespoutatelný Tahtorak nebo obávaní teplomilní Manasové. Rahi se ovšem těžce kontrolují, zvlášť když byli stvořeni vyloženě pro boj.
Jedna z Makutů tedy přišla se způsobem jak ovládat slabé Kanohi masky, takové které jsou nošeny Matorany, nebo právě Rahi. Od té doby jí bylo přezdíváno Královna Rahi. Co se s ní stalo po Teridaxově uzmutí moci není známo.
Odepírání svobodné vůle skrz masku co vás drží při životě se ovšem nelíbilo Mata-Nuimu, který tuto techniku Makutům brzy zakázal.
Nakonec to byl Mutran s Miserixem kdo dokázali vzít svoji vlastní esenci a přetvořit ji v živoucí stvoření, Kraatu.
Kraatám ovšem předcházeli plně organičtí Rahkshi, jako tady Zsolith. Vznik takového Rahkshiho obsahoval stvoření těla z antidermisu a nabití ho esencí (Schopností) jednoho z Makutů. Tato technika ovšem nebyla dokonalá a těla co Makutové dokázali vytvořit nevydrželi sílu jejich vlastních schopností a po čase se rozpadla zevnitř. Běžná životnost byla okolo 100 let, což se exponencionálně snižovalo s množstvím esencí vložených do Rahkshiho.
Čím je Zsolith výjmečná?
Jednak vznikla z esencí samotného Miserixe, který jí daroval schopnosti Regenerace, Iluze a Vyhnutí (Dodge) a jednak na ni množství schopností nemá žádný viditelný vliv. Její očekávaná životnost měla být necelých 17 let, ovšem dožila se svrhnutí Miserixe, což ji činí přes 20 000 let starou! Pokud tehdy nezahynula, nejspíš žije dodnes. (Vím co s ní je, jen si to nechávám do eventuálních story xDDD)
Žádnému Makutovi se již nepovedlo zopakovat to co Miserixovi.
Zřejmě i proto ji přijal jako svoji dceru a začal ji trénovat ve všech formách boje co uměl. Dokonce ji nabil částí své Temné energie, čímž ji učinil polo-Makutou.
Díky své rychlosti, schopnosti velice rychlé regenerace a mistrnému ovládání své Rahkshi hole (Ať už vcelku nebo rozdělené na 2 kosy) se stala obávanou Vykonavatelkou (Executioner - Vykonavatel nebo Popravčí ...Engliština je cool xD...Ona je obojí) vůle svého Otce. (Miserixe)

Schopnosti:
Regenerace - Její schopnost regenerace je na stejné úrovni jako ta Kraaty v 6. životním cyklu, ovšem dokáže ji dočasně posílit svojí Temnou energií. Dokáže přežít zlomení páteře, useknutí končetin, několikrát byla rozseknutá ve dvě. Nedokáže ovšem ustát useknutí hlavy nebo velice silný výboj energie.

Iluze - Dokáže vytvořit přes 20 kopií sebe sama. Tyto kopie jsou sice nehmotné, ale kromě toho jsou naprosto stejné jako Zsolith a dokáží jednat nezávisle na své stvořitelce. Tato iluze ovšem trvá maximálně necelé 2 hodiny. (1h 20 min max.)

Vyhnutí - Zsolith je velice mrštná a ohebná. Natolik že i velice zkušení Toa větru jako Lewa nebo Lessovik mají problémy ji zasáhnout.

Nyní pár dalších fotek:
ByeBye *Blows a kiss* :-*
A nakonec, co nás čeká do budoucna? Nehrajme si na to že to tu nevymřelo...Zas...
Momentálně je v plánu 8 MOCů, textová Bionicle Porno hra, možná i story!
Uvidíme...Se ve středu v 8 ráno s Toa Helryx V2!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 IdeeroT IdeeroT | E-mail | Web | 10. října 2018 v 20:36 | Reagovat

It has a rahkshi head... I like it
It is purple... I like it
It has a...somewhat custom torso... I like it
It has a balljoint in the middle of the body... nevermind... it is purple...

(Je streda večer xD)

2 4kocour4 4kocour4 | Web | 10. října 2018 v 21:17 | Reagovat

[1]: :333
Když se tak koukám na její zadek už vidím proč mám lichej počet černejch "poklic" xD (Tak jsem říkal Nuva shoulder armor jako malej xD)
Pořád sem si říkal kam se sakra zaběhla xD

Joj, nevěděl jsem že jsem psal ráno xD
No, do 22 určitě! xD

3 toxic toxic | Web | 14. října 2018 v 22:12 | Reagovat

TL,DR na ten backstory pls xD

Jinak pekné farby, a nie príliš sexualizované. Keď opomeniem ten skinny waist, môže byť.

Fajn spine :3

4 4kocour4 4kocour4 | Web | 14. října 2018 v 22:27 | Reagovat

[3]: Tl,Dr - Je to "Prototyp" Rahkshi (Vytvořen před těmi co známe), jako jediný z "prototypů" ovládá více než 1 Makuta schopnost bez toho aniž by to negativně ovlivnilo její životnost.

Miserix ji osobně trénoval a daroval jí i nějakou kontrolu nad elementem stínu, je mu stále věrná i když Bratrstvo vede Teridax.

Jestli proti Terrimu bojuje, snaží se jeho režim rozvrátit, nebo jestli vůbec žije se neví. (Vy nevíte, já už rozhodl xD)

5 4kocour4 4kocour4 | Web | 14. října 2018 v 22:27 | Reagovat

[3]: Uh, jinak thx :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama