Originální Exo-Force postavy #1 + Bonus

18. července 2018 v 14:31 | 4kocour4 |  Moje Sbírka
Říkal jsem Bio článek! I know xDDD Next time xD
Tak, tady jsou. Keiji, Destroyer Drone a Holly
C.Č. pro popisky a bonus :P


jméno: Keiji
Věk: 22 let
Výška: 181Cm
Váha: 92 Kg
Inteligence: 6/10

Původně vznikl jako postava do krátkého EF story co chystám, ale nakonec se mi tak zalíbil, že si ho nechám spolu s původním EF týmem.
O postavě: Keiji se narodil do Zlatého věku, tj. po vynalezení robotů. V době prvního povstání mu bylo 6 let. Když se roboti vrátili mu bylo 8 let a při útoku přišel o oba rodiče. Zbyl mu jen jeho mladší bratr, kterého od té doby až s nezdravou péčí chrání. Ikdyž by si velice přál stát se součástí Exo-Force týmu, vždy pohoří u psychických testů, takže momentálně tráví svůj čas opravováním zásobovacích kolejnic a lidských základen.
Jeho "preferovaný" mech: Žádného neřídil, ale cokoliv co má dost palebné síly a výdrže

Jméno: Holly
Výška: 164Cm
Váha: 53Kg
Inteligence: 7/10
Věk: 17 let

Vznikla jako postava inspirovaná Toa Nirettou z Deviant Artu, asi rok zpět jsem o ní napsal (A nedokončil xD) Exo-Force fanfikci. Když teď renovuji svoje EF sety a mám tolik figurek navíc z Sentai Fortress setů a různých lotů, byla prostě škoda ji nepostavit. Tu hlavu jsem si dovezl z Brightonu v Anglii a po cestě do česka se vykoupala v 2 litrech Monster Energy co se mi rozlil do kabele xDDD
Anyway, k postavě:
Jmenuje se Holly, je jí 17 let, což ji řadí mezi nejmladší Exo-Force piloty vůbec. Svůj život začala krátce po prvním vítězství nad roboty. Svoje rodiče nikdy nepoznala

DS-8102 aka Destroyer Drone
Data:
Výška: 2.2m
Váha: 110Kg
Inteligence: 8/10
Věk: První jednotka uvedena do provozu asi 15 měsíců zpět (Uprostřed Golden City éry), "masové" nasazení 3 měsíce zpět (Konec Jungle éry)
Brnění: 1.2 palce neznámé látky. (Nejspíš slitina Tenatia a Intractia)

DS drony jsou výsledkem snahy Mecha-One o vytvoření ekvivalentu lidských pilotů. Narozdíl od prostoduchých Iron Dronů a specializovaných Devastátorů, Destroyer je velice schopný ve všech oblastech boje, od pozemní infiltrace, přes pilotování těžkých bitevních strojů po koordinaci náletů čítajících mnoho Fire Vulturů a Sonic Fantomů.
Jejich nejnebezpečnější vlastností ovšem není jejich schopnost se zneviditelnit, ani to že se dokáží pohybovat obratně jak člověk s dvojnásobnou silou Devastátora...Je to jejich schopnost se učit a předvídat.
Například při učení se zacházet s novou zbraní: Pár minut budou pozorovat někoho jak ji používá a podle toho vypočítají jak s ní nejefektivněji zacházet.
Mají ovšem 2 hlavní slabosti: "Díky" všem vylepšením potřebují 4x výkonější procesor než Devastátoři + generátor neviditelného pole potřebuje obrovské množství energie.
kvůli tomu byly vyrobeny 2 varianty:
Dálkově ovládané - Veškeré výpočty se provádí dálkově v základně robotů. Když přerušíte DS jednotkám signál, efektivně je redukujete na lehce odolnějšího Iron Drona.
Plná verze - Je vybaven velice silným procesorem, ovšem za cenu sníženého života. Zatímco Devastátoři mohou bez nabíjení vydržet i několik týdnů, Iron Drony dokonce let, DS jednotky vybavené dostačujícím procesorem mají životnost v řádu hodin.

Eště foteška xD
Fotka navíc...Why not.

A tady je bonus!
Supernova a Silent Strike! (Supernova ještě nemá postavený zbraně. Od roku 2006 je rozebraná, takže je to celkem boj xD)
A tady jsou s jejich "původními" verzemi...(I know! Uvozovky!!!)
"Grand" Titan je z nich nejmenší xDDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hirvi Hirvi | 8. srpna 2018 v 9:12 | Reagovat

Story incoming.... and its Exo-Force... yay!

Well... Bionicle would be better but... yay!

2 toxic toxic | 8. srpna 2018 v 9:23 | Reagovat

Tak mechy vypadaj super, líbí se mi jejich robustnost. K figurkám asi nic, jen že bych použil ty vlasy xD

3 4kocour4 4kocour4 | Web | 8. srpna 2018 v 10:43 | Reagovat

[1]: Whad? Nononono, no story...No...Sillythings at best...And Im too lazy to do them too...

[2]: Jéj :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama