Duben 2017

Oxydated Avohkii

5. dubna 2017 v 12:00 | 4kocour4 |  Moje Výtvory
Máme středu, což je kromě elektrotechniky skvělý den a máme tu i další skvělou masku!
Vznik: 50% zelený dry brush, dry brush zvýraznění okrajů modrou a nakonec celkový dry brush stříbrnou.

Lore: Po tom co byl Takanuva, Šampion světla zabit Makutou Teridaxem byla maska ztracena v Protodermovém moři. Makuta, který od Takanuvy získal i masku Času a Stvoření, se ani nenamáhal znovu získat Kanohi Avohkii aby demonstroval že pro něj již nepředstavuje žádnou hrozbu. Po tísiciletí ležela maska netknutá na dně moře, omýlaná nekonečnými proudy Protodermu, dokud ji nenašel Matoran sražený z člunu když spolu s několika dalšími prchal z Makuty ovládaného Metru-Nui.

Sparkly night Rau

3. dubna 2017 v 12:00 | 4kocour4 |  Moje Výtvory
Rozjedem to hned tím nejlepším kouskem, ne?

Vznik: Měl jsem moc (Moc tmavé :( ) Metru blue, takže celkové pokrytí Metru Blue, 40% bílý dry brush, 20% černý dry brush a nakonec 10% modrý dry brush.

Lore: Je to Kanohi elektřiny patřící tajemné Toa z Jižních ostrovů, která ochraňuje kmen starodávných matoranů. Její moc zkombinovaná spolu se zkušenostmi prastaré Toa jí dovoluje čerpat a používat energii ze vzdálených hvězd, která do masky sjede pomocí blesku. (Metallica, ride the Lightning, yeah! xD). Odtud její název.

Budoucnost blogu?

2. dubna 2017 v 13:35 | 4kocour4 |  Oznámení
Jajč! A další příspěvěk do rubriky oznámení, fujky fujky xD Tohle je BTW úprava článku co jsem psal tak před půl rokem xD

Jeden z vás, stovek, tisíců fanoušků mě dnes ráno odchytil když jsem si spletl dveře od záchodu s dveřmi ven a omylem jsem, jak už název dveří napovídá, vylezl ven. Normálně bych řval něco ve smyslu piss off, stalkere (Né ti ze hry Stalker xD), ale to bych neřval, protože jsem relativně přátelský tvor. Jak kdy, ehmehm xD Každopádně, zde je náš rozhovor!