Expanding stories

5. ledna 2017 v 15:19 | 4kocour4 |  Stopařův průvodce po Storyies of Infinity
WTF? WTF Kocoure, jak můžeš rozšiřovat něco co neexistuuje jinde než v tvé hlavě a několika megabajtovým notepadu?
No...Nechctě mě mluvit...Vím že to děláte neradi, ale...Pšššt xD

Expanding stories jsou příběhy co jen minimálně (Většinou) zasahují do hlavního děje SoI, například Origin story, nebo dobrodružství postavy která pro to má potenciál.

Jejich krása je v tom že můžu rychle realizovat nápady které by v SoI zabraly desítky dílů než bych se k nim dostal a jak víme SoI připravuji již třetím rokem, no poslední rok bohužel víc digitálně než fyzicky a můj reálný odhad je že s kýmkoliv se tu (jestli...Snad) setkám za dva roky se jich možná i dočká.

C.Č. pro plánované a hotové Expanding Stories

Poznámka pod čarou: Stále nás čeká článek v 20:00, tentokrát o úpravě dílů


Momentální hotové Expanding stories:

Infestation - musím zmenšit fotky, naefektovat a najít druhou půlku nalezeno, ale jsou fyzicky nafocené, tudíž se prostě dřív nebo později protlačí na blog. Děj se odehrává na nezmapovaném ledovém ostrově kde Matoranští hornící probudí něco, co už nikdy nemělo spatřit světlo světa a chuť živých tvorů.

S Mata-Nuiem, kamarádko - Origin Jovany, potenciálně velmi nadané Toa světla - Nafocený, zmenšený, z větší části naefektovaný, myslím že kousek mám už nahraný na blogu - Brzy by se to mohlo objevit.

-Nepojmenovaný projekt- Příběh geneticky vytvořených Toa, staré Toa Veteránce, lovci, umírajícím Matoranovi a Bohrokovi z náhradních dílů co se snaží zbavit svůj ostrov Makuty...Věřte mi, je to mnohem lepší než to zní xD
Toto bude jeden z nejdelších Expanding stories, vlastně to bude série asi 20-30 dílů. První půlka (Čti 2/3) jsou nafoceny.

Chystané Expanding stories:

Code Green - 3 Příběh/y Teamu Green. Chtěl jsem nafotit dnes, no bohužel nemůžu najít Ruit a bez ní můžu nafotit jen 2/4 story...Bohužel ty prostřední, take bych to stejně nemohl postnout...Nevím jestli jsem ji náhodou nerozebral místo těch druhých dvou (Myslel jsem že tu jedinou mám v celku a ostatní dva jsem rozebral)

Things you see deep down below - Příběh zaměřený na Matorany v Mahri-Nui, účast Toa- minimální
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 UPear UPear | 5. ledna 2017 v 16:20 | Reagovat

Remember, remember, the fifth of Novem.... well.... it's January so....
We three kings of Orient are;
Bearing gifts we traverse afar,

2 4kocour4 4kocour4 | Web | 5. ledna 2017 v 17:38 | Reagovat

[1]: Vezmu tě traverzou... xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama