Březen 2016

Armáda Tohungů

30. března 2016 v 20:17 | 4kocour4 |  Ostatní (Návody,...)
Hej, ale tohohle člověka bych moc rád zabil a okradl xDDD Já chci taky tolik Tohungů! xD

Yellow Ruru

30. března 2016 v 16:06 | 4kocour4 |  Moje Výtvory
Dneska mám v plánu takový 3 miničlánečky, abych to tady trochu rozproudil po dlouhé neaktivitě.
První a asi nejzajímavější z nich je moje žlutá Ruru.

Sorry za otřesnou kvalitu osvětlení, fotil jsem to když jsem se kdo ví proč vzbudil ve 3 ráno xD
C.Č.


Jovana

29. března 2016 v 19:14 | 4kocour4 |  Moje Výtvory
A jsme definitivně z5 online! xD
Postavil jsem ji už dávno, měla být člen mého nového týmu Toa, ale nakonec jsem jse rozhodl že bude Toa světla a postavil jsem jiného Toa Ledu. (Taky, 3 ženský v týmu, 2 s KauKau a 1 s KauKau Nuva by bylo docela blbý, ne? xD)
Jovana... Ano, je inspirovaná Tužovým Jovanem č.1 (To když stavěl Toa a dával jim jména ofiko postav). Je to Ženský Toa Světla (Female Toa of Light zní líp, ne? xD) K Matoranům se chová vřele a přátelsky, ovšem k ostatním Toa se chová odměřeně, snad až chladně.
A teď pozor, 2 verze originu. První mi přijde zajímavá, ale víc se mi zamlouvá č. 2 a tu také použiji.

1: Pochází z dimenze kde existují jen Toa a Matorani světla a Temnoty. Tito Toa jsou náchylní k nakažení stínem a proměnou na Stínové Toa. Napříkal, pokud je Toa velice vyčerpaný, tak ho už jen pouhá přítomnost Stínového Toa dokáže nahlodat a podporovat v něm stín. Většinou to skončí proměnou Toa světla na Toa stínu. 1 z 1000 narozených Matoranů je žena. Ty mívají v pozdějších letech života neobyčejnou sílu, pokud se správně vychovají a nedopustí se, aby se do jejich srdce vkradl ani zárodek stínu. Kvůli jejímu potenciálu na ni byli učitelé a trenéři velice přísní a ostatní Toa na ni žárlili, protože i když zaostávala za jejich schopnostmy, věděli, že je jednoho dne velice lehko překoná. Nedokázala si to vysvětlit, z jejího pohledu nebyla nijak elementárně obdařená.
Nakonec, když se v důsledku přebití Kanohi Olmak otevřely brány do všech paralelních vesmírů, vtrhl Makuta Chrosix do její dimenze a zburcoval Makuty k útoku na město a akademii Toa světla. Jovana byla mimo město, protože už nesnesla nátlak okolí a utekla, ale když se rozhodla se vrátit, uviděla svoje město v plamenech a všechny koho znala byli mrtví. Když ji její mistr zahlédl, nestihl zblokovat výpad Chrosixe a ten ho před Jovaninýma očima zabil. Jovana, vyděšená výjevem, skočila do nedalekého portálu a objevila se v hlavní dimenzi. (Tu ještě nějak pojmenujeme xD)

Back from Prágl

28. března 2016 v 15:28 | 4kocour4 |  Oznámení
Jojo, už jsem doma :D
Vyděsil vás obrázek? To protože sem líný xD Nemám energii, místo a nápad co dát na blog :/ Končím? Ale kdeže xD Mě se tak lehko nezbavíte :P
Víte, asi jdu ořezat ty obrázky co jsem fotil před odjezdem... Mno... Uvidíme :D

Hahli revamp po 3 xD

10. března 2016 v 19:55 | 4kocour4 |  Moje Výtvory
Kočička líná, kočička chce umřít, kočička se omlouvá za nocummenting na vaše blogy, kočička snad napraví, potom kočička umřít...
Wow, chudinka Hahli Mahri je snad nejrevampovanější Bio co mám xD Vyrovná se jí jen nyní po 3 revampnutá Lariska.

Bez keců, tady je:


MOC- Jayily/Lanie/ Makutka čekající na jméno

4. března 2016 v 11:10 | 4kocour4 |  Moje Výtvory
No, další výtvor :D Ten zmatek v nadpisu vám vysvětlí ona sama.
C.Č., pravé tlačítko myši, uložit obrázek, číst a komentovat :D

Toa Kocouris- Můj Self MOC

3. března 2016 v 22:07 | 4kocour4 |  Moje Výtvory
Ano, je to tady :D Poslal jsem jedné kaluži popis jak bych chtl vypadat, no, on to udělal. Ovšem zde je má interpretace mne! :D Ta jediná oficiální :D
C.Č. a pravé tlačítko myši+ uložit.

Nejnovější přírůstky

3. března 2016 v 21:25 | 4kocour4 |  Moje Sbírka
Říkejte si co chcete, ale pro mě byly blogy taky o tom že si tam lidi dávali svoje sbírky.
Mix co došel :D
Masky :D Bohužel jen 1 Infik. Hau místo 2 co byly na obrázku. Taky ta Ruru je šedá, né hnědá. Asi začnu fotit klasickým foťákem.
Nějaký věcičky s fajn dílkama a Turaga Onewa :D
A ten zbytek xD Jsem rád hlavně za Lewu, toho fakt pořebuju.
Další balíček :D Kočka z něj má velkou radost xD Já taky. Tohle za 800? No krása? :D (To na fotce pod tímhle textem) Btw, bylo v tom plno "rybiček" Těch pěnovejch...
Co? Že nevíte co je v těch sáčcích? Ok xD
Berix po 2, Metus po 3, Kaxium V3 jen za 180 Kč, Kiina a Ackar :D
Poslední balíček. To si tak člověk objedná oběd z Německa, dovezou mu ho za 4 dny xDDD
A tohle z toho vypadne! Teda, ta kočka ne, ta to zabavila okamžiě po tom co jsem vysypal svůj "oběd"
Tohle bylo vevnitř
A ta-DÁÁÁ!!! xDTímhle se nejde nepochlubit xD 5 full setů Shadow Kraat, 2x 1-5 stádium Panrahkové Kraaty, 4 disky času a pár díl xD :D (3-6 stádium už jsem doma měl, takže 5x jsem objednal jen 1 a 2 tvar, zbytek 4x) Škoda že se se mnou moc nezdrží. 2 disky času a 2 sety Shadow kraat ve čtvrtek jdou pryč z domu. Ale dobrá a ašpatná zpráva je že Toxic svůj set nechce a mě je to už upřímě u ****** xD Asi tak 2 týdny je nechá v ČR, pak je hodím na BZPower.

Tak, snad se vám to líbilo, mě se to 100% líbí zase naviděnou za 3 týdny s dalšíma novinkama :D (Ok, možná dřív. Snad. Taky vám pořád dlužím ty vánoční xD)

BEWARE- Toxická voda

2. března 2016 v 19:30 | 4kocour4 |  Oznámení
Nejdřív se chci omluvit za neaktivitu, jsem línej z**d.
No, někteří z vás, co omylem zabloudili na jednu stránku překypující nezdravou Toxicitou z toho, že její majitel není schopný ani vyjít ven z domu, si určitě všimli, že v jistém né 5* povídce se vyskytovala moje maličkost, ať si autor říká co chce komu chce. Ano, zbytečně dělám z Ruki Spiny Stone Ape, ale takový jsem. Ano, v zájmu BB komuniti by jsme se měli usmířit, ale takovej já nejsem, vydržím se hádat kvůli blbostem hodiny a prohru nesnesu, ale takový já jsem a narozdíl od jednoho člena který nás doufejme opustil (Nemluvím o výše zmíněném pytli Toxických s***ek) to aspoň přiznám, což vidím jako plus. Jestli to tak vidí ještě někdo jiný, jsem rád.

Není lehké být přítelem magora, který je narcistický, arogantní, sebestředný, má plno času a je mu všechno jedno.
Dost lidí to nevydrží, jako například tady náš weeloger.

Proto bych rád poděkoval těm, které můžu pořád zvát svými přáteli:
Gelu-nui
Foxmer
SkullWarrior
Tužo
Upr.Nuju
Mata-Nui
Lexi

Ano, je to krátký list a ani po přičtení lidí co neznáte a těch co se věnují Bionicle se o víc jak 10-15 lidí neprodlouží.

Taky doufám že vás:

Graw
WoWDeer
Stroivan

Můžu zvát přáteli.

A zároveň přeji Antrozítě brzkou a bolestivou smrt. ;)

Pozoruji že už nejsem ten stejný Kocour co tady byl před rokem. Tehdy jsem oživoval a motivoval, teď sám umírám a rozhádávám. Nelituji toho, že jsem se hádal s Antrozem, nebo jak by mohl preferovat, Tryskobroučkem xD (Za tuto informaci velice děkuji :) ). Byla to jedna z lepších věcí co jsem udělal. Uvažuji o konci blogu, neo nekončení. Zatím je to 40% na 60%. jediná kompromisní možnost by byla, že bych se do doby než bude SoI připravené nastěhoval na blog za Lexi, nebo ona sem za mnou. To by asi po zůstání zde byla druhá nejpravděpodobnější možnost, až pak by byl konec.

Taky, jako odplatu za postnutí obrázku kde si barvím vlasy na jeho blogu, zde je obrázek, který on nechce, aby byl viděn. Je to šokující, já vím:


Samozřejmě, Toxic o kterém mluvím není Toxic! jak jste si to asi mohli myslet? xD

Jestli jsem na někoho zapomněl, tak se omlouvám, píšu ve spěchu za jedním nádherným stvořením :3...
Vlastě, touhle dobou tam už jsem xD Pokud jsem se nevyboural... A neumřel... :o