Únor 2016

Collectibles na prodej

25. února 2016 v 17:56 | 4kocour4 |  Inzeráty
Vzhledem k tomu, že jsem dostal svoje drápky k plno vzácnejm předmětům, vzal sem si jich pár na prodej xD Tady máte zatím seznam, fotky dodám kolem 3.3., odešlu kolem 5.3-7.3

Celý set Shadow Kraat- 800 Kč- 30 Euro
Oranžová maska času a disk času 199 (Limitováno do 1.3.) - 550 Kč- 20 Euro
Oranžová maska času- 380 Kč (Limitováno do 1.3) - 14,5 Euro
Měděná Komau (Limitováno do 1.3) 550 Kč- 20 Euro
Komplet set Kran-Kal: Tahnok, Nuhvok, Kohrak Gahlok (Limitováno do 27.2) - 250 Kč sada- 9 Euro sada. Při odběru všech 4 sad 800 Kč za všechny (30 Euro)
Protodermická Miru Nuva- 320 Kč- 12 Euro
Ultimate Dume Krahkaan- 200 Kč- 7.5 Euro

Hádejte co za mrtvolku vylezlo z hrobu

25. února 2016 v 16:11 | 4kocour4 |  Oznámení
Kočky mají hodně životů... Fakt hodně... A tahle opět ožila xD
Yup :3 mám volno, až do 7.3., což je kurďácky dost času! :D Ještě zítra budu doma sám, pak možná v sobotu (Pokud bude mrznout nebo sněžit, tak doufejte že bude! xD) a pak příští středu a čtvrtek, což mě dává krásný vyhlídky na focení. Taky vzhledem k tomu že do 1 článku nemůžu dát kolem 1000 fotek, rozhodl jsem se pro každý "film" vytvořit rubriku a tu rozkouskovat na kapitoly. V prvním filmu budou (Pracovní názvy, nwm kolik přesně jich bude):

Založení ruky Arthaky- 70 ze 150
Teridaxova cesta za mocí, 1. část- 40 z 90 (Na 90% budu přefocovat)
Pátrání na Skakdi- 0 z 250
Teridaxova cesta za mocí, část 2.- Zrod Barraki- 0 z 250, Zkáza Toa Hagah- 0 z 120, Teridaxova cesta za mocí- 0 z 170
Temní Lovci- 0 z 350

To jsou zhruba všechny naplánované kapitoly. Nejspíš budou prokládané nějakým minidobrodružstvím, nebo prostě detaily. Počítejte tak + 200-500 fotek. Tááákže! Vás čeká průměrně 1500 fotkový film! :D Skoro rok příprav, ale bude to stát za to ;) No a pak ještě 1 až 2 (Asi tak 750-900 fotek, na víc bych to neviděl) filmy a začneme se seriálem! :D

Taky chci poděkovat těm 3 věrným lidem co každý den chodili na blog xD Ale né jen oni, občas se zastavilo i 8 lidí, ikdyž tu nic nebylo! :D

Co sem plánuju dát? Rozhodně nové přírůstky xD Dlužím vám ty Vánoční+ pár po Vánocích a teď. Je možný že sem dám nějaký psaný příběh, ale na to bych to neviděl xD Spíš pomalu začnu oživovat průvodce SoI, začneme asi druhy Skakdi :)

Jestli máte nový článek a ještě nemáte ode mě koment, napište do komentů! :D

No a protože to nikoho nezajímá, zvlášť v psané podobě, tak to dávám na konec.

Misprint zelená Ruru
Maku, Huki, Jala Tohunga, 2x Kongu Tohunga
Oranžová Vahi, Trans Neon Green Miru, měděná Komau, světle fialová Krana, disk času, komplet kolekce Shadow Kraat, tuny Kran a Kran-Kal... To je jen zlomek toho co momentálně mám.

Stromina pre moje zdrcující vítězství do soutěže nějakýho...

7. února 2016 v 20:39 | 4kocour4 |  Moje Výtvory
Všimli jste si, že sem dávám nějak hodně výtvorů? A to zítra dám zase jeden xDDD
Tak, jak vidíte, je to strom. Prostě strom, jeden z mnoha v Le-Wahi xD

Kabrua-Voroxí slečna

7. února 2016 v 16:04 | 4kocour4 |  Moje Výtvory

Prostě jsem měl dílky na nekompletního Voroxe a pak se na wiki dočetl o Voroxovi jménem Kabrua, co byl na Bota-Magna a neprošel deevolucí, tak jsem si řekl, že změním pohlaví a v tu ránu jsem pro ni měl příběh, smrt, všechno! Takže, bez dalšího zdržování, Kabrua-


Info o článcích

7. února 2016 v 10:54 | 4kocour4 |  Oznámení
No, jak vidíte, moje aktivita se drží :D
Tenhle článek je tady kvůli lidem co tady chodí a nejsou s námi v kontaktu na Skypu (Lidi, prosím, pište komenty, notak! :o), aby věděli, že nějaký článek bude.
Taky se pokusím v pondělí fotit.
Takže, dneska, tj-7.2.-

Kolem 15:00 Výtvor z Bota Magna

kolem 20-21:00 Článek do Stopařova průvodce po Stories of Infinity

8.2-

8:00 (Nebo až vstanu) 42 nožka pro Antroze

15-16:00 Článek do SppSoI (Tvl, to je název xDDD) nebo kytka pro Antroze

21:00- To co nebylo v předchozím čase.

9.2-

12:00 Vánoční přírůstky do sbírky

15:00 Sbírka Kran

21:00 Článek do SppSoI

10.2-

Netuším, vracím se do školy, takže uvidíme.


Taky je možný že sem hodím co prodávám/sháním, nezávysle na rozvrhu článků.

Tvorba Rahi

6. února 2016 v 21:00 | 4kocour4 |  Stopařův průvodce po Storyies of Infinity
Tvorba Rahi, proces kterým se zabývalo Bratrstvo Makutů, probíhalo tak, že se nejdřív zkombinoval energizovaný protodermis a 2 nebo více virů v kotli. Pokud se zvešlý tvor zalíbil Makutu Miserixovi, nebo kterémukoliv k tomu pověřeeným Makutům, bylo napuštěno energizovaným protodermem celé jezero, s tím že se poté přidalo úměrné množství virů. Následná várka Rahi byla rozmístěna po celém vesmíru Exo-Toa, což byli robotičtí služebnící Bratrstva.

Jeskyně stvoření

6. února 2016 v 19:03 | 4kocour4 |  Stopařův průvodce po Storyies of Infinity

Jeskyně stvoření je komplex jeskyní pod prvním sídlem Bratrstva Makutů na Destralu. Byla využívána dokud Makutové tvořili Rahi, poté byla využívána jako vězení. Neustále byla plná plynnů co se vypařovaly z protodermisu a virů co tu Makutové kombinovali.
Krátce po startu Robota Velkého Ducha, když Makutové hledali místo pro jejich poslání, se jeden z členů Bratrstva, Zaglar, naštval kvůli tomu že se Glyrax, další člen Bratrstva, chvástal jeho nápadem vytvořit gigantického Rahiho velké síly a inteligence který by se dal použít jako zbraň i hlídací prostředek, a který by se živil pojídáním odpadu, takže by řešil mnoho problémů. Zaglar, který byl mnohem větší a fyzicky zdatnější, praštil s Glyraxem tak silně až praskla země sídla a oba dva se propadli do jeskyně. Následně byla nová díra objevena procházející Makutkou, Ilrix, která krátce nato objevila jeskyni a dva Makuty co se v ní pokoušeli navzájem zabít.
Krátce na to byla jeskyně zaplněna kotly s energizovaným protodermem a jezery virů. Následně zde byla vybudována klonovací komora, což bylo jezero do kterého byl vpouštěn energizovaný protodermis a viry.
Jako poslední byly postaveny ubikace pro některé nepříjemnější členy Bratrstva, stejně jakožto pro ty pilnější (Například Mutran), kteří mnohdy tvořili i několik dnů v kuse.
Po tom co byl svržen Miserix a během různých válek zde Bratrstvo umisťovalo svoje nejdůležitější zajatce. Zezačátku bylo považováno jako konečná. Zajatci neměli šanci se odtamtud dostat, pokud jim to nedovolili přímo Makutové. (Záchrana od Toa nebyla možná, protože se nachází pod hlavní základnou Makutů, uprostřed ostrova plného Makutů a jimi ovládaných tvorů a Matoranů)
Později, vězení začalo chátrat. Velkou část na tom měl fakt, že některé neúspěšné Rahi experimenty nebyly zabity a stále se pohybovali v hlubších částech jeskynně. Bratrstvo se staralo jen o prostor bezprostředně pod svojí základnou, tedy asi o nějaké 3 kilometry čtvereční, i tak se ovšem občas stávalo, že se sem dostali některé experimenty a způsobily újmu na životě některých vězňů.

Matorané z Mata-Nui

5. února 2016 v 18:24 | 4kocour4 |  Moje Sbírka
Ták, od minula jsem několik Matoranů získal, některý jsem přestavěl, jiný rozobral, atd... Každopádně, tady jsou ti co mám teď :D
Onu, Po a Ga-Koro (5,3,3 matorani)
Ta, Ko a Le-Koro. (5, 3 a 2 Matorani)

Pro detailní fotky C.Č.! :D

Onepu-Nui+ Bonus

5. února 2016 v 9:15 | 4kocour4 |  Moje Výtvory
Tááák xDDD V podstatě jde jen o fialového Matorana-Nui. Měl jsem 6 Onepůů, tak jsem si řekl proč nezkusit jak by vypadal fialovej Matoran-Nui xDDD

Tuhrok Kaita

4. února 2016 v 12:16 | 4kocour4 |  Moje Výtvory
Ehm, takže, je to něco co jsem postavil když jsem se nudi a po ruce jsem měl navíc Turagu Vakamu, Mataua, Tahnoka a Lehvaka va xDDD (Nohy z Bohroků už byly použitý, proto tam nejsou)
Vznikl během Bohrockých válek (Bohrok Wars), když seVakama spolu s Matauem odebrali do Mangaia osvobodit Nokamu. Tam narazili na hejno Bohroků Va. Dva z nich si jich všimli a začali bojovat. Turagové vyhrávali, ale Bohrokové Va zavolali o pomoc, načež se tam dokutálel jedenBohrok a všechny hlavou srazil do kádě s protodermisem, spolu se svou Kranou. Tam se tyto 4 bytosti spojily v toto stvoření. Díky moudrosti Turagů si vyvynul slabé telepatické schopnosti. Také získal oslabenou schopnost Huny, být neviditelný, takže si dokáže zneviditelnit určitou část sebe, například hůl připevněnou na ramenou, obvzláštně účinné při předstírání že je neozbrojený. Má plný přístup ke schopnostem Mahiki-> dokáže vcytvářet iluze sám sebe. Získal taky moc 3 Kran-Vu, Su a Ca (Omezený let, buď pomalá levitace, nebo let velkou rychlostí po krátkou dobu, Sílu (Fyzickou), rovnou Toa a schopnost stvořit okolo sebe (skoro) neproniknutelný štít energie. (Jsou to schopnost Kran, najděte si to ;) xD) Díky tomu že v "sobě" má Krany, dokáže (Je to 50 na 50) ovládnout pár Bohroků-Va, 1-2 Bohroky.
Poté se stal lovcem odměn. Občas spolupracuje s Temnými Lovci, né však s Makuty, nebo s úkoly které ohrožuí příliš mnoho Matoranů. Nesnáší Bohroky.

-, Stalo se v Bohrok Reign Alternative Dimension

C.Č. pre dalšie fotky

Nikoho to nezajímá, ale jsem z5 a se mnou i nové přírůstky! :D

4. února 2016 v 11:00 | 4kocour4 |  Moje Sbírka
Po trochu nepovedeném převzetí, se mi do rukou dostal tenhle krásnej balíček xD A hádejte co bylo vevnitř? Nuparu (I s Boxorem), 2 Matorové (1 bez ruk, ale mám je doma.) Huki, a tohle měla být kompletní Maku, ovšem přišla bez těla, za což jsem fakt nasranej ještě doteď, protože nemám ani správnou barvu abych ji přebarvil :(
Ale Ti Onepuové se hodí, dostal jsem je se slevou, tak proč je nevzít, ne? xD
Tužo ukecával, ukecával, až nakonec hodil cenu 3,5 Euro za jednoho (Z 5 Eur), tak bych byl debil je nevzít, ne? xD Takže rok 2003 je komplet! :D