Září 2015

It´s time to rise...

30. září 2015 v 15:41 | 4kocour4 |  Oznámení
Hó-hó-hó! Vánoce, oblíbený kočičák se vám vrátil :D

Jó, Anglie byla skvělá, rozhodně vám jednoho dne tu legendu povím Matorané, ale né dnes. Dnes vám řeknu tohle. Jsem doma, odpočnul jsem si, jdeme makat. Takže, do konce týdne dopíšu úvod, pak někdy začnu přepisovat a fotit film. (Poděkujte Tužíkovi, vysál mi peněženku, ale mám pár fajn kousků které musím zařadit do děje. Jestli má někdo celý set Kalů, tak za 400-500 tak mám zájem XD) Dneska, jestli stihnu do 16:30 názor na nový Bio (Dík Nopasino za obrázky, Ctrl+C Ctrl+V, ok? XD) Každopádně, možná to kvůli kytaře nestihnu, ale bude to dneska :D No, asi všechno, tak čau a těšte se :D

Jen tak btw, zkuste hru Naughty Kittens pro Android, je to vážně super :D Mrkající

Vše jde skvěle :D

13. září 2015 v 19:32 | 4kocour4 |  Ostatní (Návody,...)
Pohodička jepí jupí jóóó! XD Hádejte co :) Budu mít všechny Turagy :D A Tarakavy po 2! A Lhikanovu masku po 2= Turaga Lhikan :) Takua a Pewku.... Nějaký Krany.... Matora, Hewkiho, Onepuho a Nuparu Tohunga....... Hewkiho a Hafuho 2003... Nějaký Fikou.... A když budu mít štěstí, tak třeba i celý set tohungů! (Možná i 2x, ale vidím to spíš na 1x)

HRA

12. září 2015 v 18:30 | 4kocour4
Vzpomněl jsem si že umím HTML XD To je tak, když se něco naučíte v prváku a už to nepoužíváte XD Vzhledem k tomu že nemám co dělat a blog evidentně HTML podporuje, tak se v 20:00 stavte, vyjde první hra :)

Nový Bio. (Moc i koupený) Rahkshi!

11. září 2015 v 22:02 | 4kocour4
Grááááááááá!!!! Teprve 2 dny ve škole a už z toho kurva šílím! Ok, tohle už neplatí kvůli mé lenosti, ale zbytek jo XD

Rozvrh je odpornej, navíc je to jako by ho někdo naházel jak chce, místo pečlivého uspořádání. Třídu nám celou překopali (Jako jedinejm kua!), lavice jsou do účka, takže už nebudeme moct ani pořádat turnaje místo nudnejch hodin. Představte si, tu jejich naivitu... Dali nám tam asi 3 kytky a určili jednoho nebožáka co je bude zalívat. Chjo, jako by se nepoučili z předchozích let, že kytka buď uschne, vyletí z okna, nebo ji někdo sežere XD (Ok, to ne, ale pobavilo, ne? XD)
Ale tohle není ten správný úvod.
Správný úvod je: Vím že vás to nezajímá, ale tady jsou nový Bio! XD
Teaser XD (Moje kočka si na to že jezdím s Manasy po celým domě už naštěstí zvykla a ani je už moc nevnímá, viz obrázek XD. Jinak, ano, i ta kočka je součást mé sbírky, ale není nový přírůstek, už ji mám 3tí rok :))

Výmluvy nebo ne?

3. září 2015 v 21:34 | 4kocour4 |  Oznámení
No, je mě to trapný, ale ta škola mě vážně ničí. Na vaše blogy se dívám, na některých i komentuju. Až bdu mít čas (Tak nejdřív příští víkend) tak dokomentuju i zbytek. Mám několik rozepsaných článků, jako Visoraky, kterým se snažím vymyslet popis a njnovější Bio co mám. Jenže a to je teď problém. Ze škole se vracím tak kolem 5, navíc jedem na týden do Londýna (Těším se a bojím zároveň :D), řekli by jste si fajn, piš o víkendech nebo o večerech, jenže na notebooku je mimo základní deska a dneska se mi ještě rozbil tablet :( Jediný z čeho bych tam mohl psát je mobil, ale ten je na psaní nevhodný a navíc s jeho 645 MB Ram se internet náhodně vypíná kvůli přeplnění paměti.
Taky bych rád něco napsal od zítřka kolem 5 do neděle kolem 22, jenže zítra přijdu mrtvej, možná ještě něco napíšu. Pak tady jsou 2 vyrianty soboty-1. Budu doma, to znamená že budu donucen k úklidu, ale něco bych sem hodil. 2. Podle matky nemám v čem do Anglie jet. Přiznávám, můj šatník sestává z asi 2 košilí, 1 zimní bundy, 3 normálních bund, svetru (Kterej je mimochodem fakt krásnej, není to klasiik svetr, prostě takovej "cool" XD), 5 riflí, 3 kalhot, 4 metrové šály (šála co má 4m), a nespočet ponožek, trik a spodního prádla. Fajn, popis mého šatníku asi nebyl třeba, takže, chtěl jsem se dostat k tomu, že podle nich tam nemám v čem jet. Na riflích, ponožkách a triku nezáleží a 1 vcelku slušná bunda a "cool" svetr stačí. Prostě, hrozí že budu mít noční můry o tom, že sem uvězněný v obchodě kde jsou jen hadry. (Proč nemůžu být někdy uvězněn v Legolandu? :( XD) a v neděli jdeme pomoct mamce do obchodu, protože bude inventura a vrátíme se s trochou štěstí o 6 večer a to už si budu chtít jen lehnout a pustit film.

Jinak, mám Krany na výměnu zde: http://bionicletavern.blog.cz/1508/krany-na-vymenu
A prodávám 2 Ramky do notebooku zde: http://aukro.cz/show_item.php?item=5646377261 (Prostě potřebuju peníze, no XD)
V případě zájmu mám ještě DVD/CD romku, rychlost 52x, ta úzká, do notebooku. (Narvete ale všude XD)
Teoreticky mám ještě asi 200g mědi (chladící trubky)a 2 jádrový procesor od Intelu, notebook klávesnici a teoreticky nefunkční (Naposledy jela, ale nen jak odzkoušet) obrazovku.

Pro zájemce: 4kocour4@seznam.cz