Vlastní Bionicle díly

7. července 2015 v 10:57 | 4kocour4 |  Oznámení
Koho z nás nechtěl někdy mít třeba černej zamor? Nebo fialovej? Kdo z nás nechtěl určitý dílek v jiné barvě, třeba fialovou KauKau, nebo zlatou Ruru? Nebo jinak barevné zbraně, nebo nějaký jiný dílky? A co třeba komplet vlastní dílek?

Snad každej z nás jednou pocítil touhu po dílku, kterým byste zkrášlily originální výtvory Lega, nebo postavily Moc, který by díky němu byl úchvatný? Myslím že vážně každej.
Toho by se dalo docílit s pomocí 3d tiskárny, jenže né každej z nás má 10 000 (Nejmíň) na tiskárnu, 650 na kilo plastu a modelářské schopnosti, popřípadě 3d skener (Myslím že se dá použít i Kinect) aby naskenoval dílky a vytiskl si je.
Abych to nezdržoval, na youtube jsem našel návod na vyrobení formy a napadlo mě, jak ji vyrobit v Českých poměrech. Jak přijedu domů, tak se o to pokusím. (Začnu s něčím jednouduším, třeba Zamory a Kanoka disky. Možná zkusím i Olihně a Stinové pijavce. Taky na nich budu experimentovat s barvami.)
Pokud by se to povedlo tak bych rád zkusil i Kanohi a hlavně dílky na Tohungy.
Taky si myslím že bych mohl zvládnout vyrobit nelámavé dílky. (Všichni víme o čem mluvím, sice by nebyli 100% pevný a neohebný, ale držely by a neprakaly.)

Proč to píšu? Chci se svým ďábelským pláněm pochlubit, no ne ? XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama